Informacje o naszej firmie

o firmie MAREX Spółka Jawna posiada ponad 40-letnie doświadczenie w branży, co dało firmie duże możliwości w projektowaniu i wykonywaniu okuć, oraz akcesoriów do mebli tapicerowanych. Proponujemy szeroki asortyment stelaży, podnośników wersalkowych, tapczanowych, zestawów 3+2+1 oraz pozostałych artykułów stosowanych w fabrykach tapicerskich.

Utrzymywanie od lat stabilnej kondycji firmy na rynku, pozwala nam na swobodne działanie w zakresie poszerzania asortymentu. Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów i oprócz oferty katalogowej jesteśmy w stanie uruchomić produkcję nowych towarów, oraz modernizować aktualnie produkowane na indywidualne zamówienia naszych klientów.

Współpraca z największymi producentami mebli tapicerowanych wymaga nie tylko szerokiego asortymentu, doświadczonej kadry, ale także nieustannych zabiegów o podwyższenie i zapewnienie jakości wyrobów. Nasze towary od przeszło 10 lat wystawiamy na targach krajowych jak i zagranicznych. Jesteśmy profesjonalistami w naszej branży, co udowadniamy każdego dnia zadowolonym klientom.

Nasze mechanizmy spełniają wymagania techniczne oraz bezpieczeństwa określone w ustawie z dnia 12.12.2003 r. o ogólnym bezpieczeństwie produktów, spełniają również wymagania norm PN-ISO 8402.

Oto dokumenty do pobrania w pdf: opinia jakości i opinia techniczna oraz katalog produktów firmy MAREX Ryłko Spółka Jawna.